GvG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to GvG cs 1.6 clan
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Selo, varos, seoce

Go down 
+3
Redza )
Chavo Ledeni
$M3K3R
7 posters
AuthorMessage
$M3K3R




Number of posts : 34
Registration date : 2009-01-27

Selo, varos, seoce Empty
PostSubject: Selo, varos, seoce   Selo, varos, seoce EmptySun Mar 15, 2009 2:37 pm

ovo sam samo otvorio da pokazem ljudima u kojem selu zivi redza i jos dosta kanterasa Very Happy


Selo, varos, seoce N722047599_1487513_7935983
Back to top Go down
Chavo Ledeni




Number of posts : 36
Registration date : 2009-01-25

Selo, varos, seoce Empty
PostSubject: Re: Selo, varos, seoce   Selo, varos, seoce EmptyMon Mar 16, 2009 12:41 am

I STA SADA?! SMETA NESTO?!
1.nije selo niti bilo sta navedeno od toga
2.gradu nista ne fali-,-
3.i ima ona sto ne samo vasi gradovi vec mnogi drugi da sanjaju,rudnik bakra koji je bio najbolji rudnik na svetu!!!
TOLIKO;)
Back to top Go down
Chavo Ledeni




Number of posts : 36
Registration date : 2009-01-25

Selo, varos, seoce Empty
PostSubject: Re: Selo, varos, seoce   Selo, varos, seoce EmptyMon Mar 16, 2009 12:42 am

a i ovo je samo jedna deo grada,drugi se ne vidi od brda....koji je odprilike josh toliki...
Back to top Go down
Redza )




Number of posts : 3
Registration date : 2009-03-08

Selo, varos, seoce Empty
PostSubject: Re: Selo, varos, seoce   Selo, varos, seoce EmptyMon Mar 16, 2009 12:42 am

imamo jezero , ski centar , pecinu ... a sta vi novosadjani imate kurac u dupe .!.
Back to top Go down
Chavo Ledeni




Number of posts : 36
Registration date : 2009-01-25

Selo, varos, seoce Empty
PostSubject: Re: Selo, varos, seoce   Selo, varos, seoce EmptyMon Mar 16, 2009 12:45 am

bazen u zatvorenom,hotel,stadion ,hala 3 skole,falkulteti,sta fali?treba josh nesto?
Back to top Go down
Chavo Ledeni




Number of posts : 36
Registration date : 2009-01-25

Selo, varos, seoce Empty
PostSubject: Re: Selo, varos, seoce   Selo, varos, seoce EmptyMon Mar 16, 2009 12:47 am

zlatara Majdanpek ,jedna od najboljih u SRBIJI...ovde su vaterpolisti Srbije trenirali zbog cistog vazduha,trebao je i MIlorad Cavic...Rukometna reprezentcaija...tako da ne serite vishe-,-
KOME SMETA NEKA NABIJE PRST U DUPE!!!
Back to top Go down
GuLi^^




Number of posts : 1
Registration date : 2009-02-11

Selo, varos, seoce Empty
PostSubject: Re: Selo, varos, seoce   Selo, varos, seoce EmptyMon Mar 16, 2009 1:20 am

Na ovoj slici se ne vidi veci deo grada ...ovo je slikano sa starice i vidi se samo jedan deo grada...pa da pocnemo mpek ima sto drugi gradovi nemaju i zna se gde se u srbiji najvise proizvodi bakra i zlata Wink
Prvo da rascistimo za one koje neznaju...
Selo je mesto u kome se ljudi iskljucivo bave poljoprivredom.
Grad je mesto u kome se ljudi bave industrijom,mesto koje ima nekoliko fabrika prodavnica skola banka itd itd
Mpek je rudarsko mesto i ljudi se bave rudarstvom sto je ocigledno.Imamo rudnik bakra i zlata najveci u srbiji a medju prvima i u svetu,imamo fabriku bakranih cevi,ski centar, 3 bazena,sportski centar(sto obuhvata streljanu,saunu,bazene,teretanu, itd mrzi me da nabrajam)imamo 2 stadiona i jedan pomocni,imamo pecinu (rajkova pecina) u koju dolaze ekskurzije svako leto,imamo 2 jezera itd znaci kad se dodje ima sta da se vidi...nekoliko km od mpeka nalazi etno centar u kome dolaze turisti iz stranih zemalja kako bi se odmorili u prirodi uz rakijicu Smile niste vi videli sta je holpak, jedan tocak 3 m kad stanes pored njega da se najezis.Ko ima najvise zlatara u srbiji??? zna se mpek Very Happy niste vi jos nista videli
Selo, varos, seoce Kop710
Selo, varos, seoce Bazen_10
Selo, varos, seoce Dobra-10
Selo, varos, seoce 174_1810
Nebi menjao mpek ni za jedan grad u svetu...mozda bi razmislio oko nekog russkog grada ali mpek je mpek...Shvatio sam ja majdanpecku pravu moc da ko ga jednom vidi taj opet ce doc
e da jos nesto mi iz mpeka smo seljaci i jbg nismo udarili u beogradsku baaanderu, i ne kuliramo s ortacima iz kraja,i ne blejimo sa ortacima iz kraja hahaha
RUDNIK BAKRA DOBRA RUDA EVO VAMA NASA muda .i.
Back to top Go down
[GvG]ToMiC

[GvG]ToMiC


Number of posts : 64
Age : 36
Lokacija : C:\WINDOWS\Sombor
Registration date : 2009-01-25

Selo, varos, seoce Empty
PostSubject: Re: Selo, varos, seoce   Selo, varos, seoce EmptyMon Mar 16, 2009 3:58 pm

Auu smekeru al te utishashe ju ju ju Very Happy
Penal graditj , nikad nisam bio tamo ali deluje ql :p
Back to top Go down
pATKICAAA ftw!




Number of posts : 3
Registration date : 2009-02-22

Selo, varos, seoce Empty
PostSubject: Re: Selo, varos, seoce   Selo, varos, seoce EmptyMon Mar 16, 2009 8:18 pm

e Smeki, Smeki Wink duvaj ti nama jaja brate... sta da ti kazem Very Happy mpek FTW i FTL (for the life)

see ya Wink
Back to top Go down
$M3K3R




Number of posts : 34
Registration date : 2009-01-27

Selo, varos, seoce Empty
PostSubject: Re: Selo, varos, seoce   Selo, varos, seoce EmptyMon Mar 23, 2009 1:36 am

looooooooool .. ja postaavio radi zajebancije a vi samo sto me niste ubili sada zbog toga ..cccc

btw : bio sam u mpeku i nije lose..... onako lepo je .... a ovo je sve fora :PPPPPPPPPPPPP botine :DDD
Back to top Go down
Chavo Ledeni




Number of posts : 36
Registration date : 2009-01-25

Selo, varos, seoce Empty
PostSubject: Re: Selo, varos, seoce   Selo, varos, seoce EmptyMon Mar 23, 2009 4:42 am

nema veze:)
vazno da ti nama poduvash majdanpecku kurcinu:)
Back to top Go down
$M3K3R




Number of posts : 34
Registration date : 2009-01-27

Selo, varos, seoce Empty
PostSubject: Re: Selo, varos, seoce   Selo, varos, seoce EmptyMon Mar 23, 2009 5:05 pm

ma mozete i vi celoj kamenici zajedno sa novim sadom da nam polizete cmarove Smile)) ....


btw .. ja ne bleyim i ne kuliram. .. to rade beogradjani Wink))
Back to top Go down
[4BZ] Spirid0N




Number of posts : 23
Registration date : 2009-01-26

Selo, varos, seoce Empty
PostSubject: Re: Selo, varos, seoce   Selo, varos, seoce EmptyTue Mar 24, 2009 6:18 pm

$M3K3R wrote:
ma mozete i vi celoj kamenici zajedno sa novim sadom da nam polizete cmarove Smile)) ....
btw .. ja ne bleyim i ne kuliram. .. to rade beogradjani Wink))

Vidim ja da ces se sad zameriti i sa Beogradjanima... Twisted Evil
Back to top Go down
Sponsored content





Selo, varos, seoce Empty
PostSubject: Re: Selo, varos, seoce   Selo, varos, seoce Empty

Back to top Go down
 
Selo, varos, seoce
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
GvG forum  :: Spam arena :: SS-
Jump to: