GvG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to GvG cs 1.6 clan
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw

Go down 
+2
[GvG]toMa
zhizn.POP DOG
6 posters
AuthorMessage
zhizn.POP DOG




Number of posts : 9
Registration date : 2009-02-21

CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw Empty
PostSubject: CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw   CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw EmptySat Feb 21, 2009 6:21 pm

Ae cw danas protiv nas ?? 7 sati ???
Back to top Go down
[GvG]toMa




Number of posts : 61
Registration date : 2009-01-25

CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw Empty
PostSubject: Re: CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw   CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw EmptySat Feb 21, 2009 6:41 pm

Od mene moze...
Back to top Go down
zhizn.POP DOG




Number of posts : 9
Registration date : 2009-02-21

CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw Empty
PostSubject: Re: CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw   CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw EmptySat Feb 21, 2009 6:48 pm

Jel mozes da napises ovde do jedno pola 6 da li mozete ? I da li imate server ?
Back to top Go down
grale

grale


Number of posts : 157
Age : 30
Lokacija : Pancevo
Registration date : 2009-01-25

CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw Empty
PostSubject: Re: CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw   CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw EmptySat Feb 21, 2009 7:40 pm

auuu,ne mozemo pola 6,ja se tek sad probudio,moro sam malo da odspavam.
ae oko 7,moze??
Back to top Go down
zhizn.POP DOG




Number of posts : 9
Registration date : 2009-02-21

CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw Empty
PostSubject: Re: CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw   CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw EmptySat Feb 21, 2009 8:01 pm

vazi za 7 ,
Back to top Go down
grale

grale


Number of posts : 157
Age : 30
Lokacija : Pancevo
Registration date : 2009-01-25

CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw Empty
PostSubject: Re: CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw   CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw EmptySat Feb 21, 2009 8:14 pm

nek se javi neko od nasih ako ne moze da igra da nadjemo zamenu odma!!!do pola 7 nek se javi!!
Back to top Go down
zhizn.POP DOG




Number of posts : 9
Registration date : 2009-02-21

CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw Empty
PostSubject: Re: CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw   CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw EmptySat Feb 21, 2009 10:35 pm

Znaci necu da komentarisem sta je bilo.Ako ste neki dacete nam revans na neutralnom serveru sa sudijom...samo toliko.
Back to top Go down
zhizn.POP DOG




Number of posts : 9
Registration date : 2009-02-21

CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw Empty
PostSubject: Re: CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw   CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw EmptySat Feb 21, 2009 10:36 pm

Da i patkicin replay pls.
Mi smo inace pre nekoliko dana odrali njegovu ekipu 16 1 na dust2 i decko naravno nije mogao vola da pogodi,sad kao redja glave iz par metaka , i kad smo mu zasrali posle do kraja cw nije mogao da me ubije iz 30 metaka.Toliko.
Back to top Go down
[GvG]toMa




Number of posts : 61
Registration date : 2009-01-25

CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw Empty
PostSubject: Re: CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw   CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw EmptySat Feb 21, 2009 11:10 pm

Ma moze revans naravno, ja kao da nisam ni igrao, lose mi citav dan Very Happy Jos onom liku puca net svaku 2gu rundu, strasno... Replay? haha, igras warcraft mozda? Smile)
Back to top Go down
Chavo Ledeni




Number of posts : 36
Registration date : 2009-01-25

CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw Empty
PostSubject: Re: CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw   CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw EmptySun Feb 22, 2009 2:01 am

ae plz ne prozivajte patkana ispadate botare velike...decko zna znanje...i rekao sam mu za ovo rekao je da nije problem da se da demo tako da ako bas toliko zelite demo dace vam omfg! prozivaju decka....nabzori na qb!
Back to top Go down
zhizn.POP DOG




Number of posts : 9
Registration date : 2009-02-21

CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw Empty
PostSubject: Re: CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw   CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw EmptySun Feb 22, 2009 2:25 am

Pa pazi ja sam ocekivao ovakve odgovore od vas...izlazite u sred partije itd , vicete na all say aahahah boranija itd. , iskreno mislio sam da ste ozbiljan klan al sad vidim da to niste, za patkicu sam rekao njegove smo dobili 16 -1 na dust2 posle toga nisu hteli vise da igraju i pomenuti patkica nije mogao vola da ubode tako da ne pricaj gluposti cuj zna znanje,necu vise da komentarisem odigracemo cw na drugom serveru jedan nas sudija jedan vas sa sve hltvom pa cemo videti.
Da i zelim da vidim te replaye od patkice i redze posto znam da ih imaju,tj svi ih imaju skripta automatski snima,a posto su toliko dobri igraci a ja hocu nesto da naucim neka ih postuju.
Back to top Go down
[GvG]toMa




Number of posts : 61
Registration date : 2009-01-25

CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw Empty
PostSubject: Re: CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw   CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw EmptySun Feb 22, 2009 3:49 am

Ma nije nama igrac izlazio nego mu je stalno pucao net pa smo zvali drugog (a on ionako nije iz klana)... Ne znam ko je pricao na say (mozda patkan, on takodje nije iz klana), ja sam samo na zagrejavanju rekao da ne valja igrati mamuran (jbt jos nisam dosao sebi) xD Ja sam svoj demo obrisao (nemam mesta na hardu) a ionako nisam skoro nikoga ni ubio Very Happy
A nema problema, mozemo vec sutra igrati samo javite kada i IP...
Back to top Go down
pATKICAAA ftw!




Number of posts : 3
Registration date : 2009-02-22

CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw Empty
PostSubject: Re: CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw   CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw EmptySun Feb 22, 2009 4:17 am

Evo sve demoe sam zapakovao ovde:
Code:
http://rapidshare.com/files/200981637/pATKICAAAA_vs._zhinz.rar.html



uzivaj batice Wink pa kad pokupite neku foru javite se Wink




btw. aFx nije moj klan... mom klanu vi ne biste uzeli ni 2 runde...



pozdrav!
Back to top Go down
zhizn.POP DOG




Number of posts : 9
Registration date : 2009-02-21

CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw Empty
PostSubject: Re: CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw   CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw EmptySun Feb 22, 2009 4:37 am

Evo sacu da odgledam , btw koja fora nemam mesta na hardu ahhahahahahaaha
Back to top Go down
[GvG]toMa




Number of posts : 61
Registration date : 2009-01-25

CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw Empty
PostSubject: Re: CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw   CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw EmptySun Feb 22, 2009 5:20 am

Ja sam ozbiljan, imam 200 mb prazno na hardu Very Happy
Back to top Go down
zhizn.POP DOG




Number of posts : 9
Registration date : 2009-02-21

CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw Empty
PostSubject: Re: CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw   CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw EmptySun Feb 22, 2009 5:59 am

Pogledao sam ima jedna ili dve ocigledne wh situacije ali sigurno je bio ukenj ...sto cu da zanemarim jer posto sam pogledao sva 4 i ocigledno nemas wh niti bilo kakve sifre..Ja ti se izvinjavam , hvala za upload repa.Obicno ovoakve stvari ne radim ali pod pritiskom ostatka ekipe sam morao da malo zesce odreagujem.

GvG vazi i dalje dogovor za cw.

Pozi i jos jednom izvini.
Back to top Go down
[GvG]toMa




Number of posts : 61
Registration date : 2009-01-25

CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw Empty
PostSubject: Re: CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw   CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw EmptySun Feb 22, 2009 6:11 am

Ne zaboravi da smo koristili team speak, mozda ti je to objasnjenje za te situacije.
Back to top Go down
zhizn.POP DOG




Number of posts : 9
Registration date : 2009-02-21

CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw Empty
PostSubject: Re: CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw   CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw EmptySun Feb 22, 2009 6:33 am

Nije bilo to nije ni bitno.Inace to sa ts-om u csu mi je skroz glupo jer mozes da kazes kad si mrtav gde su tipa ako te na bliz ubiju itd....sto inace ni na jednom lan turniru nebi mogao jer dobijas kaznene poene.
Back to top Go down
pATKICAAA ftw!




Number of posts : 3
Registration date : 2009-02-22

CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw Empty
PostSubject: Re: CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw   CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw EmptySun Feb 22, 2009 3:58 pm

Okeey brate Wink u redu je... samo opusteno sledeci put... nemoj naglo prozivati... Prvo trazi demo (uvek ces ga dobiti sa moje strane), pa posle prozivaj...



pozdrav!
Back to top Go down
RedzaKralj
Admin
RedzaKralj


Number of posts : 104
Age : 31
Lokacija : Majdanpek
Registration date : 2009-01-25

CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw Empty
PostSubject: Re: CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw   CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw EmptyTue Feb 24, 2009 8:56 pm

mene svako ko proziva moze da dobije samo kurac hah ko mi kaze moze demo naravno Very Happy
Back to top Go down
http://gvgteam.expressforum.org
Sponsored content





CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw Empty
PostSubject: Re: CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw   CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw Empty

Back to top Go down
 
CWcwcwcwcwcwcwcwcwccwcw
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
GvG forum  :: Klan :: Zakazati CW-
Jump to: